مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی

طراحی تخصصی و شبیه سازی ایده و نقشه های شما به تصویر و بالاترین کیفیت

 مدل سازی

——————————————————————————————————————————————————————————————————————

مدل سازی با کامپیوتر مزایای فراوانی دارد ازجمله امکان تصحیح خطا را به طراح می دهد،امکان استفاده از اشیاء از قبل ساخته شده را می دهد و همچنین از انجام اعمال تکراری جلوگیری می کند و در کل باعث صرفه جویی فراوان در وقت می شود امروزه مدل سازی و طراحی سه بعدی روشی بسیار سودمند و پرطرفداربه شمار می رود که در بسیاری از موارد کارها را آسان نموده و شما می توانید در حداقل زمان و هزینه پایین تر نسبت به روشهای دیگر از مزایای آن استفاده نمایید

m2 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی
3265 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی

 انیمیشن و متحرک سازی محیط های معماری و عمران 

————————————————————————————————————————————————————————————————————-

انیمیشن‌های معماری یک فیلم کوتاه معماری ایجاد شده در یک کامپیوتر است. یک کامپیوتر ساختمانی را همراه با منظره طبیعی به وجود می‌آورد و گاهی اوقات آدمها و خودروها را نیز حرکت می‌دهد. برخلاف ارائه معماری، که هر تصویر نتیجه یک جهت از یک منظره است، انیمیشن معماری یک مجموعه ازصدها یاحتی هزاران تصویر ثابت است. هنگامی که این تصاویر مونتاژ وپخش شد، اثر فیلم تولید شده بسیار شبیه یک فیلم دوربین واقعی است، با این تفاوت که همه تصاویر مصنوعی است و به وسیله کامپیوتر خلق شده‌اند. ممکن است کامپیوتر، محیط ایجاد شده اطراف ساختمان را به منظور کمک به افزایش واقعیت و انتقال بهتر آن با محیط پیرامون ساختمان اضافه کند؛ همه اینها می‌تواند قبل از ساخته شدن پروژه به طراحان وسهام داران یک دیدگاه واقه بینانه از پروژه تکمیل شده بدهد. ارائه‌های معماری اغلب همراه با انیمیشن‌های معماری استفاده می‌شوند.

TM2016 Factory 1024x640 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی

 انیمیشن و متحرک سازی دستگاه ها و تجهیزات صنعتی و کارگاهی  

————————————————————————————————————————————————————————————————————-

انیمیشن‌های صنعتی  صنعتی به منظور نمایش تأسیسات صنعتی و سیر تولید کالا از لحظه ورود مواد اولیه تا زمانی که کالا به بازار عرضه می شود و همچنین نحوۀ نظارت و کنترل کمی و کیفی و یا تحقیقات جهت بهینه سازی و گسترش خط تولید ساخته می شود.

هدف از ساخت چنین انیمیشن هایی نشان دادن کیفیت تولید کالا و برجسته سازی نکات مثبت و چگونگی فرآیند تولید و نمایش آن برای افرادی است که امکان حضور و بازدید، از کارخانه برایشان فراهم نیست. به عبارتی سفارش دهندگان فیلم صنعتی به منظور نشان دادن کلیه امکانات و تأسیسات خود و برشمردن امتیازات به افرادی (در داخل و یا خارج کشور) که به هر نحو مایل به نوعی همکاری با مجموعۀ مورد نظر هستند ساخته می شود.

Group6 01 1200x554 1024x473 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی

با این رویکرد ساخت انیمیشن های صنعتی مکمل بسیار مناسبی برای کلیه فعالیت های تبلیغاتی اطلاع-رسانی و بازاریابی اعم از عکس، کاتالوگ، مالتی مدیا و انواع رسانه ها بوده و چه بسا به تنهایی پاسخگوی تمام نیاز مخاطب خود باشد. چرا که یک فیلم مجموعه ای از عناصر دیداری، شنیداری و حتی نوشتاری بوده و از آن رو قابلیت فضاسازی برای مخاطب خود را دارد و تقریباً همه مخاطبان با هر میزان سطح دانش و اطلاعات را می تواند به خود جذب و علاقمند سازد.

1 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی
l15252 industrial robot arm 53669 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی
fuel plant 3d model obj مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی
09 1 1024x1024 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی
nemoone 150x65 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی
tarefe 150x65 مدل سازی و ساخت انیمیشن های معماری و صنعتی

——————————  مشاوره رایگان  ——————————

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل فرمائید.

روابط عمومی: 35 87 66 37 – 051

ارتباط با تلگرام دفتر:  179  30  25  0939

ایمیل: info@adakstudio.com